Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 
Skupienie Junioratu

W dniach 27-28 lutego br. w Zalesiu Górnym odbywało się spotkanie formacyjne Junioratu, które poprowadził o. Andrzej Romanowski OFMCap. Podczas konferencji podejmowaliśmy dwa tematy: „Spojrzenie wiary” oraz „Przezwyciężanie się dla Miłości Bożej”.

Read More
SPROSTOWANIE

Oświadczamy, że Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety nie umieszcza w mediach próśb o modlitwę w formie tzw. „łańcuszków”. Nikogo nie upoważniałyśmy do używania nazwy naszego Zgromadzenia, ani do propagowania takich sms-ów i nie mamy z tym procederem nic wspólnego.

Read More
W KościeleKatarzyna Mróz
Mów do mnie Panie

Czekałam na ten weekend od dawna. Studia, praca i wiele innych obowiązków sprawiły, że moje życie zaczęło przypominać zbieganie z górki. Jest fajnie do momentu kiedy nogi przestają nadążać za pędem ciała. Wtedy przestaje być zabawnie i albo ma się wrażenie, że zaraz się  człowiek przewróci, albo rzeczywiście wywija spektakularnego fikołka

Read More
Wieczór dla Jezusa

W ostatni piątek lutego 23. z Wolontariatem „Zostaw ślad” uczestniczyliśmy w spotkaniu modlitewnym w Świątyni Opatrzności Bożej. Spotkania te odbywają się cyklicznie w każdy ostatni piątek miesiąca i mają charakter wieczorów uwielbienia.

Read More