Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 
Polska pod krzyżem

Spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem”, które odbyło się 14 września br. zgromadziło na lotnisku w Włocławku-Kruszynie dziesiątki tysięcy Polaków modlących się za Ojczyznę i o przezwyciężenie kryzysu wiary w Kościele.

Read More
W KościeleKatarzyna Mróz
Wakacje w Krynicy

Wakacje to wyjątkowy czas regeneracji, odnowienia sił duchowych i fizycznych potrzebnych nam do podejmowania codziennej posługi. Nasza neoprofeska s.M. Elżbieta przeżywała swoje wakacje wraz z siostrą Mistrzynią M. Katarzyną w Krynicy Zdrój.

Read More
Miasto Aniołów

W tym roku obóz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia odbywał się w Toruniu pod hasłem ”Toruń Miasto Aniołów”, w dniach 18 – 30 lipca i wzięły w nim udział dwie siostry: s.M. Dominika Suchocka - kierownik grupy i s.M. Salezja - wychowawca grupy.

Read More
Exodus Młodych

W dniach 20-23 sierpnia br. nasze siostry wraz z wolontariuszami wspólnoty „Zostaw ślad” z Zalesia Górnego uczestniczyły w spotkaniu młodych w Zwierzyńcu k. Zamościa. W spotkaniu tym wzięło udział ok. tysiąca osób z całej Polski, poszukujących Boga i pragnących pogłębić swoją wiarę.

Read More
Otwórzcie drzwi Chrystusowi

Dnia 13 sierpnia br. Siostry Nowicjuszki z rocznika 2018/2019 wraz z naszą Siostrą M. Elżbietą zakończyły swój czas formacji w Puszczykowie. Podczas uroczystej Mszy świętej siostry dziękowały Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski w czasie formacji nowicjackiej i powierzały intencje nowego kursu nowicjackiego.

Read More