Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 
Dar dla dzieci z Afryki

W sobotę 23 lutego br. w Prywatnej Szkole Podstawowej „Heliantus” w Józefosławiu odbył się bal dobroczynny pt: „Dar dla dzieci z Afryki”. Uczniowie i nauczyciele szkoły postanowili włączyć się w pomoc dla Przedszkola bł. Marii Luizy Merkert, które 14 stycznia br. otworzyły Siostry Elżbietanki pracujące w Maganzo w Tanzanii.

Read More
W SłużbieKatarzyna Mróz
Dzień chorego

W dniu Wspomnienia Matki Bożej z Lourdes po raz kolejny  obchodziliśmy  Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji w środę 13 lutego br. w Centrum Alzheimera w Warszawie odbyła się uroczysta Msza święta z sakramentem chorych dla pensjonariuszy ośrodka.

Read More
W SłużbieKatarzyna Mróz
Dzień życia konsekrowanego

W Święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy Dzień Życia Konsekrowanego, dziękując Panu Bogu za wszystkie osoby, które ofiarowały całe życie na służbę Bogu i Kościołowi. W tym dniu młodzież z parafii św. Huberta już po raz szósty zorganizowała agapę dla wszystkich osób konsekrowanych z zalesiańskich wspólnot zakonnych.

Read More
W KościeleKatarzyna Mróz
W rękach Boga

W dniach 26.01-02.02. br. w Domu św. Elżbiety w Krynicy odbywały się rekolekcje dziewcząt, które prowadzili o. Andrzej Drozd OP, s.M. Vianneya i s.M. Katarzyna. Nasze wspólne rekolekcje rozpoczęłyśmy od wyprawy na Jaworzynę Krynicką.

Read More