Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 
Formacja Junioratu

Dnia 3 października br. rozpoczął się Kurs Formacji Junioratu w Centrum Formacji Duchowej w Trzebini, w którym uczestniczy Siostra M. Elżbieta wraz z Siostrą Mistrzynią. Tematem przewodnim wszystkich tegorocznych spotkań będzie Apostolstwo oraz modlitwa Słowem Bożym metodą Lectio divina.

Read More
Św. Elżbieta na Mazurach

Dnia 14.09.2019 r. w naszym domu w Giżycku odbyło się skupienie w którym wzięły udział dziewczęta starszych klas szkoły podstawowej i szkoły średniej. Myślą przewodnią skupienia było zapoznanie dziewcząt z postacią św. Elżbiety Węgierskiej, a także duchowością naszego Zgromadzenia.

Read More
Pielgrzymka Wspólnoty Apostolskiej św. Elżbiety

Celem pielgrzymki było podążanie śladami Maryi, św. Józefa i cieszącego się wielkim szacunkiem i uznaniem sługi Bożego prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego nazwanego Prymasem Tysiąclecia. Odwiedzenie miejsc związanych z kultem Matki Bożej oraz miejsc odosobnienia, w których przetrzymywany był kardynał Wyszyński.

Read More
W SłużbieKatarzyna Mróz
Polska pod krzyżem

Spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem”, które odbyło się 14 września br. zgromadziło na lotnisku w Włocławku-Kruszynie dziesiątki tysięcy Polaków modlących się za Ojczyznę i o przezwyciężenie kryzysu wiary w Kościele.

Read More
W KościeleKatarzyna Mróz