Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 

Święta Elżbieta w przedszkolu

 
przedszkole2017 (5) (Copy).JPG

15 listopada br. był niezwykle podniosłym dniem w Przedszkolu Niepublicznym nr 2 w Otwocku, obchodziliśmy bowiem Święto Patronalne Sióstr Elżbietanek.


Uroczystość rozpoczęła się Eucharystią pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Bogdana Sankowskiego. Po Mszy Świętej Siostry Elżbietanki serdecznie zaprosiły wszystkich Gości na słodki poczęstunek, po którym wszyscy zostali zaproszeni na koncert piosenek w wykonaniu dzieci z Zerówki.

W czasie koncertu pięciolatki szykowały teatralną niespodziankę. Tradycją obchodów uroczystości Św. Elżbiety w naszym przedszkolu są przedstawienia nawiązujące do życia tej niezwykłej księżnej węgierskiej, która odrzucając doczesne bogactwa i zaszczyty, wybrała drogę wyznaczoną jej przez Boga. W tym roku na spektakl, który był źródłem wielu wzruszeń i refleksji, zaprosiły dzieci z grup Sówki i Żabki.

Gdy tylko ucichły gromkie brawa dla naszych artystów, w stronę wszystkich Sióstr Elżbietanek popłynęły najszczersze życzenia i podziękowania za codzienny trud i pracę.  


Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i wspólne przeżywanie tego szczególnego święta.

 
W SłużbieKatarzyna Mróz