Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 

Obóz maturzystów FDNT

 

„Życie niedokończony projekt …” tak brzmiało hasło tegorocznego obozu Maturzystów w Myczkowcach. Wzięło w nim udział około 200 stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia z całej Polski.

Młodzież od 4 do 13 września br. uczestniczyła w bogatym programie integracyjno-formacyjnym inspirowanym nauczaniem św. Jana Pawła II, Patrona Fundacji. Wspólne modlitwy, liczne konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi, górskie wędrówki, integracyjne zabawy oraz twórcze działania sprawiły, że każdy uczestnik mógł tutaj siebie odnaleźć i zaczerpnąć to, co dla niego jest najcenniejsze. Szczególną wartością tego spotkania jest wspólnota, wspólnota ludzi młodych, zdolnych, niezwykle kreatywnych, będących dla siebie oparciem w nowej studenckiej rzeczywistości, która już niebawem stanie się ich udziałem.

Wśród sióstr posługujących w czasie obozu była jedna z naszych sióstr- s.M. Vianneya. Towarzysząc młodzieży  dzieliła się z nimi swoim doświadczeniem wiary i powołania. Dziękując za wspólnie spędzony czas i przeżywaną razem radość życzymy wszystkim studentom mocy Ducha Świętego i nieustannego wzrastania w mądrości i wierze.