Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 

„Czy miłujesz Mnie więcej?” …

…to pytanie Pana Jezusa stało się treścią rekolekcji dziewcząt, które odbyły się w dniach 26-31 stycznia 2015r. w Domu św. Elżbiety w Krynicy Zdrój.

W rekolekcjach tych wzięli udział wolontariusze SKC z Zespołu Szkół im. Księżnej Eleonory Czartoryskiej z Radzymina i SKC przy Gimnazjum Nr 3 z Otwocka.

Naszym rozważaniom rekolekcyjnym przewodził o. Cherubin Żyłka OFM oraz s. M. Salezja Gierałtowska i s. M. Katarzyna Mróz oraz p. Mariola Wojewoda (katechetka). Czas rekolekcji był okazją do zastanowienia się nad odpowiedzią na ważne pytanie o miłość? Dlatego każdy dzień prowadził nas do osobistego spotkania z Jezusem na adoracji, w sakramentach świętych, we wspólnocie, wreszcie wyboru Jezusa jako naszego Pana i Zbawiciela oraz posłania, aby odpowiadać życiem: „TAK PANIE TY WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM”. Dzięki naszym rekolekcyjnym przewodnikom w planie znalazł się też czas na zimowe, górskie atrakcje. Dziękujemy Siostrom za miłe przyjęcie, smaczne jedzenie i rodzinną atmosferę. Krynica na długo pozostanie w naszych sercach.