Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety | Prowincja Warszawska
Aktualnosci:blog-HERO.jpg

Blog

Nasze wydarzenia …

 

"Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych"(Mt 22,14)

 

Te słowa z Ewangelii towarzyszyły nam dzisiaj podczas niedzieli powołaniowej w której uczestniczyłyśmy w Olszewie Węgorzewskim.


Serdecznie powitane przez Ks. Proboszcza Tadeusza Krzywińskiego i ugoszczone po mazursku, w bardzo życzliwej atmosferze ze strony parafian modliłyśmy się o nowe powołania, prosiłyśmy o umocnienie w wierze dla już powołanych i dawałyśmy świadectwo o Chrystusie, który nas wybrał i powołał do świętości i życia zakonnego. Po każdej Eucharystii miałyśmy możliwość rozmowy z mieszkańcami Olszewa oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia do czego bardzo zachęcał Ksiądz Proboszcz. Bardzo interesującym momentem tego dnia było spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania. Zauważyłyśmy ich otwartość i zaangażowanie w sprawy Kościoła.
Wspólna modlitwa, śpiew, świadectwo i dużo serdeczności oraz nie opuszczająca nas radość towarzyszyły każdej chwili tego dnia.
Dziękujemy wszystkich zwłaszcza ks. Proboszczowi  Tadeuszowi za przyjęcie nas do swojej lokalnej społeczności i wszystkim parafianom za ciepło i życzliwość. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy wszystkich Olszewian.

 

 
W KościeleKatarzyna Mróz